Indické omáčky a pasty

Indické omáčky a pasty jsou připravovány z vybraných ingrediencí dle originálních receptur, čímž si zachovaly autentickou regionální chuť i vůni. S našimi omáčkami si můžete snadno a rychle připravit pokrmy z Dálného východu, Afriky či Asie v pohodlí Vašeho domova.

33 položek celkem
ENC Pepper papaya smooth hot sauce
ZACHRAŇ
65 Kč –30 %
45 Kč

ZACHRAŇ PRODUKTY s minimální trvanlivostí do 30.4.2024. Extra ostrá omáčka sladko-ovocné chuti s extraktem z papáje. Vyzkoušejte chuť KARIBIKU!  A nyní za ještě lepší cenu díky kratší době...

138
Tikka Curry Paste
90 Kč –27 %
65 Kč

SWAD Tikka paste je nejoblíbenější indickou kari pastou používanou v mezinárodní kuchyni po celém světě pro přípravu tradičních indických pokrmů.

153
Heera Česneková pasta 210g web
80 Kč –12 %
70 Kč

Heera česneková pasta má unikátní složení, obsahuje vysoký podíl čerstvého česneku a je zcela bez konzervačních látek, které obsahuje většina podobných produktů na trhu.

197
Heera Chilli paste red 210g
70 Kč

Heera Chilli pasta červená je extra pálivá pasta z mletých čerstvých červených chilli papriček bez konzervantů.

136
Heera Okra in brine 400g web (1)
75 Kč

Heera Okra ve slaném nálevu je exotická zelenina v čerstvém stavu v našich krajích skoro nedostupná, výborná do zeleninových pokrmů.    

240
Heera Zázvorová pasta 210g web
75 Kč

Heera zázvorová pasta má unikátní složení, obsahuje vysoký podíl čerstvého zázvoru a je zcela bez konzervačních látek, které obsahuje většina podobných produktů na trhu.

196
sriracha
ZACHRAŇ
110 Kč –31 %
75 Kč

ZACHRAŇ PRODUKT s minimální trvanlivostí do 10.03.2024, cena pouze 75 Kč. Sriracha je velice pálivá chilli omáčka, vyrábí se kombinací pasty z chilli papriček a česneku s octem, cukrem a solí.

236
Heera Tamarind 200g new
88 Kč –10 %
79 Kč

Heera Tamarindová pasta je čistý vysoce kvalitní koncentrát tamarindu indického. Jde o zdravou alternativu octa, či citronové šťávy.

131
SWAD butter chicken 250g
Tip
90 Kč

Čerstvě naskladněná! SWAD Butter chicken hotová omáčka je krémová a jemná směs rajčat, sušené pískavice a česneku. Díky naší hotové omáčce budete schopni si připravit Butter chicken doma během 20...

174
SWAD goan fish 250g
Tip
90 Kč

Čerstvě naskladněná!  SWAD Goan fish curry hotová omáčka je autentické rybí curry s bohatou kokosovou chutí, kari listy a kurkumou. Díky naší hotové omáčce budete schopni si Goan rybí curry...

177
SWAD korma 250g
Tip
90 Kč

Čerstvě naskladněná! SWAD Korma curry hotová omáčka je omáčka na cibulovo-jogurtovém základě, ochucená nejrůznějšími indickými bylinkami a kořením. Díky naší hotové omáčce budete schopni si Korma...

176
Tandoori Curry Paste
90 Kč

SWAD Tandoori kari pasta je tradiční marináda pocházející ze severu Indie a používá se na maso, které se následně griluje, peče anebo smaží.

154
Nahoru
Další produkty
Autentické suroviny
Autentické suroviny
Jsme výhradní dodavatelé autentických Asijských a Indických surovin.
Odzkoušeno profesionály!
Odzkoušeno profesionály
Naše produkty jsou důkladně odzkoušeny nejlepšími Asijskými i Indickými kuchaři.
Ověřený obchod!
Ověřený obchod
Máme zkušenosti přes 10 let v oboru a stovky spokojených zákazníků.
Máme zkušenosti!
Máme zkušenosti
Máme zkušenosti z vlastních sítí restaurací, které provozujeme přes 10 let.