Výběrová rýže

Výběrové rýže jsou kvalitní rýže, originální svým složením a jedinečné svou autentičností, které vybral tým našich profesionálních kuchařů, kteří rýži vaří každý den a přesně tudíž ví, co u rýže hodnotit a při testech sledovat.

Vybírali rýže vysoké kvality a vyjímečné chuti. Rýže z míst, která jsou typická a autentická pro určitou odrůdu rýže, jako například indické úpatí Himalájí pro basmati rýži anebo slunné stráně u teplého zálivu Egejského moře pro dlouhozrnnou rýži. 

U rýže se vždy hodnotila délka zrna, lámavost, sypkost / lepkavost, barva, chuť, délka i náročnost vaření a po celkovém hodnocení vám nabízíme to nejlepší od našich profesionálů.

 

3 položek celkem
Foodoku paw san ryza 500g big
78 Kč –10 %
70 Kč

Myanmarská rýže Paw San je vysoce kvalitní rýže, která byla v roce 2011 oceněna nejlepší rýží na světové konferenci Rice Trader World Rice.

117
Balíček 18
265 Kč –9 %
Balíček chutný dal
Skladem (>5 ks)
240 Kč

Balíček ingrediencí, díky kterým si připravíte chutné a výživný nemasový indický dál včetně přílohy. Balíček je o cca 10% levnější než kdybyste si produkty koupili každý zvlášť.

222
Balíček 17
529 Kč –9 %
480 Kč

Startovací balíček indické kuchyně obsahuje průřez ingrediencemi, se kterými se dají uvařit nejrůznější asijské dobroty. Balíček je o cca 10% levnější než kdybyste si produkty...

221
Autentické suroviny
Autentické suroviny
Jsme výhradní dodavatelé autentických Asijských a Indických surovin.
Odzkoušeno profesionály!
Odzkoušeno profesionály
Naše produkty jsou důkladně odzkoušeny nejlepšími Asijskými i Indickými kuchaři.
Ověřený obchod!
Ověřený obchod
Máme zkušenosti přes 10 let v oboru a stovky spokojených zákazníků.
Máme zkušenosti!
Máme zkušenosti
Máme zkušenosti z vlastních sítí restaurací, které provozujeme přes 10 let.